Ενημερωτική Συνάντηση Γονέων | 21/09 |16:00| ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Την Τετάρτη 21-9-22 θα γίνει η ενημέρωση των γονέων από το Διευθυντή του Γυμνασίου Επανομής. Αν και αφορά κυρίως την Α’ Γυμνασίου, καλό είναι να την παρακολουθήσουν και οι γονείς των άλλων τάξεων καθώς θα γίνει αναφορά σε σημαντικά θέματα που αφορούν τη φοίτηση που ίσως σας χρειαστούν όπως τις γραπτές εξετάσεις, τη δικαιολόγηση απουσιών, τη δυνατότητα συνάντησης με την Ψυχολόγο και τον Κοινωνικό Λειτουργό του σχολείου και άλλα σοβαρά θέματα. Η συνάντηση θα είναι  στις 16.00 μμ.  στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ. Θα υπάρχει δυνατότητα υποβολής ερωτήσεων στο τέλος της ενημέρωσης.

Την ίδια μέρα θα γίνουν και οι διαδικασίες εκλογής του Συλλόγου Γονέων. Όσοι γονείς επιθυμούν να συμπεριληφθούν στο ψηφοδέλτιο παρακαλώ να στείλετε τα στοιχεία σας (ονοματεπώνυμο, πατρώνυμο, όνομα μαθητή, τάξη) ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ώστε να ετοιμαστούν τα ψηφοδέλτια. Η εκλογή Συλλόγου Γονέων κρίνεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.